KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524394
nr 1352 4394
Edith Widengren
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, 62x82 cm
Edith Widengren, svensk bildkonstnär född 1905, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:34:26
Edith Widengren
Läs mer om Edith Widengren