KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524394

nr 1352 4394

Edith Widengren

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, 62x82 cm

Edith Widengren, svensk bildkonstnär född 1905, död 1986.

Utrop:

500 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:34:26

Edith Widengren

Läs mer om Edith Widengren